Az Agapé Worship az utóbbi hetekben újabb dalokkal, videókkal jelent meg a különböző média csatornákon. Március óta hétről hétre minden péntek este saját szerzeményekből álló élő felvételek válnak elérhetővé.
A csapatmunkában született dalokról Jóföldi Szabolcs, a csoport vezetője igy nyilatkozott:
„Alig néhány éve annak, hogy az Pestszentlőrinci Agapé Gyülekezet dicsőítő csoportjával elkezdtünk a közösségi dalírás műfajával barátkozni. Nagy segítségünkre volt a pásztori támogatás, és Johnny K Palmer csapattársunk dalíró táborokban szerzett tapasztalata. A kezdeményezésnek óriási lökést adott, hogy mindjárt az első szervezett dalíró napunkon három olyan dal született melyet stúdióba küldtünk, és megjelentettük. Sokat számított nekünk a közösségünk bátorítása, az a lelkesedés, amivel ezeket az új dalokat fogadták.”

Ez mostmár a harmadik olyan élő dicsőítő felvétel, ahol a zenészek és énekesek az őket körbeálló csoporttal egy különlegesen inspiráló légkört teremtenek. Az Agapé Worship küldetésének egyik legfontosabb motivációja Isten jelenlétének keresése, egy olyan atmoszféra létrehozása, amiben a Teremtő gyógyító és helyreállító munkájának tudnak teret biztosítani.
„Nagyon fontos számunkra, hogy ne csupán zenei-, hanem valódi istenélménnyel legyünk gazdagabbak a közös dicsőítések során. Amikor 2024-ben egy dalíró táborban ezek a dalok születtek, arra törekedtünk, hogy eredeti módon fogalmazzuk meg gondolatainkat a legmélyebb átéléseinkből merítve, és örök érvényű természetfeletti igazságokról énekeljünk. A csapatmunkában az ember alázatot tanul, és hagyja magát inspirálni mások által.”
A most megjelenő albumról egy ízelítő az alábbiakban meghallgatható. Ha valaki élőben szeretné mindezt átélni, 2025. április 27-én 19.00-kor kezdődő dicsőítő koncerten találkozhat a zenekarral az Akvárium koncerttermében.